Культура і мистецтво

Важливим напрямом діяльності університету є культурний та духовний розвиток студентів. В університеті діє Центр культури і студентської творчості, який є особливим структурним підрозділом, що працює із творчо обдарованою молоддю всіх інститутів та факультетів. У його складі функціонує більше десяти колективів художньої самодіяльності, які згуртовують студентську молодь за інтересами та дають можливість творчої реалізації кожної особистості. Серед них – колективи народного, бального, естрадного танцю, хори, інструментальні ансамблі, театральна та циркова студії, вокальні ансамблі, солісти і потужна школа КВН. Студенти показують високий рівень своїх талантів та можливостей на загальноуніверситетських конкурсах: «Студент року», «Студентська весна», «Міс університету». Студентська молодь має змогу не лише брати участь у загальноуніверситетських заходах, які майже кожного тижня проводяться Центром культури і студентської творчості, а й змагатися і перемагати в обласних, регіональних та всеукраїнських фестивалях та конкурсах.

Двері Центру культури і студентської творчості, де кожен може проявити себе в улюбленому виді мистецтва, завжди відчинені для талановитої й наполегливої студентської молоді.

Чекаємо на Вас у ауд. 312-Ф.

ЦК і СТ вітає переможців відбіркового етапу конкурсу-фестивалю «Червона рута- 2020»

 

ЦК і СТ вітає дітей комунального закладу «Центру соціально-психологічної реабілітації дітей» з Новорічними святами та дарує новорічні подарунки

 

ЦК і СТ вітає учасників та переможців обласного молодіжного проєкту «Наша єдина студентська родина»

ЦК і СТ вітає переможців міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу "Студентська весна - 2018"!

ЦК і СТ вітає переможців міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу "Студентська весна - 2017"!

День працівника освіти

Студент року - 2019

Відео робота на конкурс обласного проекту "Єдина студентська родина" на тему "Ми в Instagram"

Міс ПолтНТУ-2018. Подруги Оушена. Війна за корону

Студент року

Данило Ревека

Дмитро Осипенко

Духовий оркестр

 Капела "Кредо"

Пасадобль 

Пісенно-танцювальний ансамбль"Полтавський край" 

Владислав Гречка