Студентське містечко

Один з найкращих і найавторитетніших вузів України Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" поряд з вирішенням таких питань, як підготовка високоякісних спеціалістів, забезпечує всіх іногородніх студентів та студентів-іноземців житлом. Студентське містечко є окремим структурним підрозділом і керується у своїй діяльності чинними законодавчими актами України, типовим положенням про студентський гуртожиток навчального закладу Міністерства освіти та науки України, Статутом та Положенням про Студмістечко.

Робота в гуртожитках студмістечка спрямована на своєчасне поселення та виселення студентів, забезпечення контролю й порядку в гуртожитках, покращення житлово-побутових умов проживання студентів, організацію дозвілля студентів, які проживають у гуртожитках.

Студмістечко університету налічує п’ять гуртожитків, що являють собою житлово-побутовий комплекс, де проживають і відпочивають 2260 студентів. При проведенні поселення адміністрація студмістечка активно співпрацює зі студентськими радами гуртожитків. Вони допомагають в організації поселення мешканців, беруть участь у розробленні карт поселення.

Інформація для абітурієнтів щодо поселення в гуртожитки
Національного університету "Полтавська політехніка
імені Юрія Кондратюка" на 2021 – 2022 н. р.

 Поселення в гуртожитки Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка студентів 1-го курсу та студентів (2,3,4 курс), які не проживали у гуртожитку проводиться кожного місяця через 5 робочих днів після отримання студентом наказу на зарахування або на протязі тижня після написання заяви на поселення (для студентів 2-4 курсу).

 1. Іногородні абітурієнти, які бажають проживати в гуртожитках, під час написання заяви на вступ повинні вказати потребу в поселенні до гуртожитку.
 2. Взяти довідку з відповідного директорату (деканату) до паспортного столу про зарахування у студенти (або лист про зарахування).
 3. Взяти довідку для призовників у інспектора відділу кадрів з військового обліку для військового комісаріату (кабінет 316-Ф).
 4. Подати завідувачу (коменданту) гуртожитку:
  • заяву встановленого зразка для поселення (за 5 робочих днів до фактичного поселення);
  • квитанцію (копію) про оплату за гуртожиток (сплата здійснюється авансовано за навчальний рік   за 5 робочих днів до поселення);
  • довідку з газової служби (вул. Сінна 38А), або з попереднього місця проживання (крім мешканців гуртожитку №5);
  • фото 3х4 – 4 шт.
 5. Звернутися до завідувача(коменданта) гуртожитку для заключення Договору про надання послуги тимчасового проживання у студентському гуртожитку Національного університету імені Юрія Кондратюка, ознайомитися з «Положенням про студентський гуртожиток Національного університету імені Юрія Кондратюка», «Правилами внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках Національного університету імені Юрія Кондратюка,», пожежної безпеки та отримати перепустки до гуртожитку.
 6. Взяти ордер у директора студентського містечка (гуртожиток №4).
 7. Звернутися до паспортного столу у гуртожитку №2 з паспортом (НЕ ЗНІМАЮЧИСЬ з реєстраційного обліку попереднього місця проживання) та квитанцією з банку про оплату адміністративного збору за реєстрацію (зняття з реєстрації) у гуртожитку.
 8. Звернутися до військового комісаріату(м. Полтава, вул. Червоноармійська, 4) з військовим квитком, або довідкою замість військового квитка (для призовників – посвідчення (приписне)) із відміткою про ЗНЯТТЯ З ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ за постійним місцем проживання.
 9. Взяти медичну довідку (медичний пункт у гуртожитку №5, вхід від стадіону) при собі мати виписку про проходження флюорографії, а також дані про щеплення).

Право на першочергове поселення у гуртожитки (за умови прикріплення до заяви на поселення відповідних документів) мають студенти та абітурієнти, які користуються пільговим правом на поселення в гуртожитки відповідно до:

 • Постанови КМУ від 05.04.1994 року №226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування»;
 • Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
 • Розпорядження КМУ від 14.03.2001 року №92-р «Про заходи щодо підтримки становлення та розвитку студентської сім’ї» (якщо чоловік і дружина навчаються у Національному університеті імені Юрія Кондратюка.

Особи, які у двотижневий термін від дати початку проживання визначеного у наказі не оформили документів на поселення, втрачають право на проживання (вважаються такими, що не поселенні, і на їх місця поселяються інші).


Реквізити: Національний університет «Полтавська політехніка ім. Ю. Кондратюка»

ДКСУ м. Київ, МФО 820172

ЄДРПОУ 02071100

IBAN: UA118201720313241003202009727

Код призначення платежу

25010200

За гуртожиток___


Директор студентського містечка

Заступник дир. студентського містечка Шовкопляс Олександр Олександрович: +380993500499

Завідувач гуртожитком №1 Момот Станіслав Олександрович: +380953995717

Комендант гуртожитку №2 Шах Тетяна Володимирівна: +380508085328

Завідувач гуртожитком №3 Череднікова Ольга Дмитрівна: +380669609200

Завідувач гуртожитком №4 Кучер Володимир Анатолійович: +380663878250

У гуртожитку діє пропускна система, цілодобово працюють швейцари, охоронці, що запобігає проникненню сторонніх осіб до гуртожитку.

На початку навчального року в усіх гуртожитках проходять зустрічі студентів із заступниками деканів факультетів по виховній роботі,  завідувачами , головами студрад  з метою ознайомлення студентів з їхніми правами та обов’язками, з інструкціями по  техніці безпеки, правилами поведінки в гуртожитку та організації змістовного дозвілля студентів у позанавчальний час.

У вересні проходять вибори студентських рад факультетів та гуртожитків, які щотижня проводять засідання, де розглядаються питання побуту, дозвілля студентів тощо. Систематично проводяться рейди-перевірки санітарного стану кімнат і місць загального користування. Щорічно проводиться конкурс на кращу кімнату гуртожитку і кращий гуртожиток.

До кожної кімнати в студмістечку підключено Інтернет-мережу, що дозволяє студентам використовувати для навчання нові сучасні технології. На території студентського містечка збудовано майданчик відпочинку для студентської молоді та студентських сімей, функціонує  спортивний майданчик, бібліотека, 2 спортивні зали, створені умови для обслуговування студентів (студентський магазин, перукарня, їдальня, студентський профілакторій).

Студентський гуртожиток №1

Студентський гуртожиток №2

Студентський гуртожиток №4

Студентський гуртожиток №3

Студентський гуртожиток №5

   За рахунок спільних дій в студентському містечку ведеться постійна робота з удосконалення та покращення матеріально-технічної бази гуртожитків. Проводяться зовнішні та внутрішні ремонтні роботи: встановлено сучасні душові кабіни, відремонтовано санвузли за євростандартами, опорядковано приміщення загального користування, коридори, сходові клітини. Проведено ремонт дахів та покрівель, демонтовано 90% старих вікон та дверей, віконні рами замінили на пластикові – енергозберігаючі. На всіх поверхах гуртожитків університету встановлено нове освітлення, оновлено фасади.

 

 

 

 

 

 

Усі бажаючі іноземні студенти забезпечені місцем в гуртожитку, твердим та м’яким інвентарем. З іноземними громадянами працюють досвідчений психолог та високопрофесійні фахівці, які допомагають адаптуватися до умов проживання в Україні, в гуртожитках зокрема. Враховуючи те, що в студмістечку проживають представники близько 20 національностей, університет популяризує доброзичливе ставлення до людей різних націй та віросповідань, повагу до їх традицій та звичаїв.

З метою організації змістовного дозвілля студентів, що мешкають у гуртожитках, проводиться цілий ряд спортивно-масових, культурно-масових та виховних заходів. Цікаво проходять інтелектуальні ігри між збірними командами гуртожитків, святкові вечори. Переможці нагороджуються почесними грамотами та цінними подарунками.

Загальні організаційні питання роботи студмістечка вирішуються в тісній співпраці проректором з науково-педагогічної роботи та корпоративного управління, деканами факультетів та адміністрацією студмістечка. Спільно з представниками адміністрації студмістечка та проректора з науково-педагогічної та соціальної роботи щотижня організовуються «круглі столи», де розглядаються актуальні питання щодо проживання студентів у гуртожитках. Активними організаторами вищезазначених заходів є студентські ради гуртожитків.

Шевченківські дні у гуртожитках

Шевченківські дні у гуртожитках

Шевченківські дні у гуртожитках

чемпіонат з настільного тенісу між мешканціми студмістечка

чемпіонат з настільного тенісу між мешканціми студмістечка

чемпіонат з настільного тенісу між мешканціми студмістечка

чемпіонат з настільного тенісу між мешканціми студмістечка

Конкурс на кращу кімнату гуртожитку

Конкурс на кращу кімнату гуртожитку

Конкурс на кращу кімнату гуртожитку

Конкурс на кращу кімнату гуртожитку

Конкурс на кращу кімнату гуртожитку

Конкурс на кращу кімнату гуртожитку

День студента 2015

День студента 2015

День студента 2015

День студента 2015

День студента 2015

День студента 2015

День студента 2015

Halloween 2015

Halloween 2015

Halloween 2015

Конкурс

"Найчарівніша закохана пара гуртожитку"

Конкурс плакатів до

Міжнародного Дня студента

   

Концертна програма до Міжнародного Дня студента

   

  

 

 

Новорічне свято в гуртожитку

 

Свято

«Halloween»

 

Щорічний кубок по міні-футболу

між гуртожитками