Студентське самоврядування

Билим Людмила

Президент Студентського парламенту


Студентський парламент
Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"


Литвиненко Олександр

Перший заступник президента


Кобелецька Надія

Керівник секретаріату Студентського парламенту


Петров Андрій

Заступник президента з міжнародного співробітництва


Соснін Артем

Заступник президента з інформаційної діяльності та PR


Зайцева Марія

Заступник президента з соціальної діяльності


Марченко Вікторія

Керівник навчально-наукового відділу


Лисенко Юлія

Керівник спортивного відділу


Мурашка Анастасія

Керівник відділу по роботі з гуртожитками


Писанка Ярослава

Керівник культурно-масового відділу


Левченко Світлана

Керівник інформаційного відділу


Курилюк Богдана

Керівник PR відділу


Голови Студентських рад інститутів/факультетів


Кісіль Тарас

Голова Студентської ради Навчально-наукового інституту нафти і газу


Жила Ігор

Голова Студентської ради Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки


Коломієць Ксенія

Голова Студентської ради Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права


Мальцев Назар

Голова Студентської ради Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою


Корнієнко Марина

Голова Студентської ради гуманітарного факультету


Нікуліна Єлизавета

Голова Студентської ради факультету фізичної культури та спорту

Студентський парламент ‒ це виконавчий орган студентського самоврядування, що має широкий спектр можливостей для студентів, безпосередньо охоплюючи усі сфери суспільного життя молоді, впливаючи на перебіг усіх процесів, що відбуваються в університеті. Студентське самоврядування є важливим фактором розвитку і модернізації суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом, формування майбутньої еліти нації.

 

Здоровий спосіб життя

У 2018 році для реалізації даного напряму роботи було проведено ряд заходів, основні з яких: університетський чемпіонат з боулінгу, футбольні турніри, танцювальні флеш-моби. Здійснюється активна співпраця зі Спортивною студентською спілкою у Полтавській області. Також наші студенти у цьому році активно долучились до Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» та Всеукраїнського спортивного фестивалю-єднання “Ukraine Sport Fest”.

 

Наукові та освітні заходи

За підтримки адміністрації університету та активної позиції студентського парламенту в ПолтНТУ велика увага приділяється науці.

Найбільшим проектом студентського наукового товариства стала проведена у квітні 2018 року на базі ПолтНТУ ІІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Студентська молодь ‒ рушійна сила держави».

Члени парламенту та студенти ПолтНТУ щорічно долучаються до участі у турнірі з інтелектуальної гри «Брейн-ринг».

Участь представників студентського парламенту ПолтНТУ у Всеукраїнському форумі студентського самоврядування (м. Суми).

 

Національно-патріотичні заходи

Нині надзвичайно актуальним постає питання виховання у молоді національно-патрічної свідомості, саме тому традиційно у стінах ПолтНТУ було проведено XII Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця», волонтерський загін "Volontaire PoltNTU" взяв участь у проекті «Школа волонтерів», також студенти університету проявили свої вміння і навички на щорічному обласному заході з військово-патріотичного виховання молоді «Заграва».

 

Студентське містечко

На території студентського містечка було відкрито спортивний зал у гуртожитку №3. Кожного семестру проводиться турнір з міні-футболу серед команд мешканців гуртожитків. Активісти гуртожитків постійно прикрашають холи до щорічних загальних свят (Halloween, День студента, Міжнародний жіночий день).

 

Інформаційно-просвітницькі заходи

Студенти ПолтНТУ постійно долучаються до інформаційно-просвітницьких заходів університету та міста. Це і покладання, і мітинги, і дні вшанування, а також святкування, флешмоби та ін. Щорічно долучаємося саме до таких заходів, як: відзначення річниці визволення Полтави та Дня міста, святкування Дня захисника України, вшанування пам’яті видатного поета, великого українського письменника Тараса Григоровича Шевченка, вшанування пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи, мітинг-реквієм з нагоди відзначення річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Всеукраїнського флешмобу «День вишиванки», річниці від дня народження Юрія Кондратюка (Олександра Шаргея).

Студенти нашого вишу долучилися до встановлення нового Всеукраїнського рекорду – безперервне читання поезії українською мовою.

 

Дозвілля студентів

План виховної роботи університету передбачає її здійснення у освітньому та поза освітньому процесі. Студентський парламент бере участь та надає допомогу у різноманітних заходах, які проходять в університеті та за його межами.

Збірна команда ПолтНТУ перемогла в традиційному Фестивалі міського кубку КВН.

Протягом року студентський парламент організував такі загальноуніверситетські конкурси як «Міс ПолтНТУ – 2018», «Студент року ПолтНТУ – 2018» та «Дебют першокурсника», де талановита молодь має змогу проявити себе.

У листопаді відбувся Благодійний бал «Допомогти так легко», де студенти ПолтНТУ були одними із організаторів.

Напередодні Міжнародного дня студента, відбувся наймасштабніший та найграндіозніший проект року – «Наша єдина студентська родина», до якого традиційно долучилася і команда ПолтНТУ.

 

Міжнародна діяльність

Делегація Полтавського національного технічного університеті імені Юрія Кондратюка у складі: ректора ПолтНТУ Володимира Онищенка, проректора з наукової та міжнародної роботи Світлани Сівіцької, та членів студентського парламента взяла участь у конференції студентського самоврядування штату Флорида, США «Florida College System Student Government Association Conference», яка проходила на базі Palm Beach State College. У конференції взяли участь понад 200 представників студентського самоврядування 28 державних коледжів штату Флорида, США.

 

Конструктивний діалог з адміністрацією

Прикладом підтримання діалогу між адміністрацією та студентством є відвідування ректором засідання Студентського самоврядування університету, спілкуючись зі студентами на важливі теми та тримаючи руку на пульсі студентського життя.

Результати роботи самоврядування нашого університету відмічені на всеукраїнському рівні завдяки активній співпраці Студентського парламенту з адміністрацією.

 

Студентському самоврядуванню в університеті відведена ключова роль в організації дозвілля студентів, надано право реально приймати участь в управлінні навчально-виховного процесу, створювати умови для самореалізації кожного студента, реалізації творчих, наукових чи організаторських здібностей.

Університетський чемпіонат з боулінгу

Футбольні турніри

 

Зимові види спорту

 

Зустрічі студентів

 

Патріотичний куточок студентського містечка

Проведено турнір з міні-футболу серед команд мешканців гуртожитків

Благодійні концерти

 

Ice Bucket Challenge студентів ПолтНТУ

Ice Bucket Challenge ректорату ПолтНТУ

НОК «Ворскла»

 

Центр студентського дозвілля
«Time for students»

 

ПолтНТУ – це бренд

Мала зала засідань вчених рад факультетів
та студентського самоврядування

Наші перемоги